Bravofly İnfiyografiya

Bravofly App

İyi bilgi sahibi edindiğin seyahat noktana yolculuğa başla

Bravofly’nun infiyografi bölümüne hoş geldiniz: burada her seyahatin için ihtiyacın olacak her ilginç detayı çok yaratıcı bir şekilde size bilgi olarak sunacağız. Bu bölümde, Gezgin, bütün infiyografiler boyunca Yaratıcı ekipler tarafından hazırlanmış, her türlü kullanışlı bilgi ve ipucuna ulaşabilecektir.

 
 
 

Bravofly, Michelin Yıldızlı restoran seçimi ile, farklı İspanyol ilçelerinde bulunan yerleri tüm listesini aşağıda sunuyor. ...devamını oku»

Sayısı günden güne artan havayolları artık uçuş sırasında size WiFi’ye ulaşım imkanı sağlıyor. Bu infografik ile hangi havayolu bu servisi size sunuyor ve hangi fiyatlarla! ...devamını oku»

Londra’da iki kişilik bir öğle yemeğinin ortalama olarak ne kadara geleceğini öğrenmek istemez miydin? Ya da Amsterdam, Milano, Madrid ya da Paris'te toplu taşımanın ne kadar olduğunu bilmek istemez miydin? ...devamını oku»

Bravofly, her çeşit gezgin için İspanya’nın her bir Otonom topluluğunun en güzel yerlerinden bazılarını yeniden canlandırmak amaçlı bir görsel-işitsel rehber icat etti. ...devamını oku»

5 gezi ile en son kültür trendini keşfetmek ...devamını oku»